Корпус Phanteks Eclipse P200A ARGB чорний (PH-EC200ATG_DBK01)
Відео 2Фото 9 |
Корпус для раціональної ігрової платформи, де висока продуктивність вдало поєднується з компактними габаритами. Кейс призначений для встановлення системної плати mini-ITX. При цьому процесор можна оснастити досить потужним кулером висотою до 165 мм, а шасі пристосоване для встановлення високопродуктивної відеокарти на три слоти. Дискретну графіку можна орієнтувати як горизонтально, і у вертикальному положенні.
Для мінімізації габаритів шасі кейс передбачає верхній монтаж блоку живлення. Комп'ютерний корпус Phanteks Eclipse P200A ARGB має передню сітчасту кришку. На лицьовій стороні передбачено два вентилятори 120 мм з підсвічуванням. Штатні крильчатки підключаються за допомогою заводського контролера з ШІМ-управлінням. Світлові декоративні ефекти регулюються кнопкою. Бічна кришка за піддоном системної плати має перфоровану поверхню, на якій можна закріпити або радіатор охолодження рідини 240 мм, або кілька повітряних вентиляторів 120 мм. Корпус має модифікацію Performance, що відрізняється металевою боковиною замість оглядової панелі.
Купити Phanteks Eclipse P200A ARGB чорний
Корпус Phanteks Eclipse P200A DRGB Black (PH-EC200ATGDBK01) PH-EC200ATGDBK | 3 545 грн. |
Корпус Phanteks Eclipse P200A D-RGB (PH-EC200ATGDBK01) | 3 868 грн. |
Корпус Phanteks Eclipse P200A DRGB Black (PH-EC200ATGDBK01) PH-EC200ATGDBK | 3 539 грн. |
Корпус Phanteks Eclipse P200A DRGB Black (PH-EC200ATGDBK01) | 3 539 грн. |