Монітор Philips 241E2FD 24 " чорний
Фото 5 |
Збалансований універсальний монітор FullHD роздільної здатності з напівглянцевим тонкорамочним 23,8-дюймовим екраном, частотою оновлення 75 Гц, поліпшеною передачею кольору і вражаючою енергоефективністю (потужність всього 12 Вт). Належить до сімейства продуктів Philips E-Line зразка 2020 року, продукти якого позиціонуються як багатоцільові монітори для робочих станцій початкового рівня і домашнього застосування в мультимедійно-розважальних системах.
Ця модель, як і інші монітори Philips, проектована і виробляється китайською компанією TPV Technology. Може використовуватися для офісної роботи (Тексти, таблиці, веб-контент, презентації), роботи з векторними і растровими графічними зображеннями, обробки фото/відеоконтенту, 3D-моделювання, проєктування інженерних систем в CAD/CAE-пакетах. Завдяки швидкодіючій матриці (відгук 4 мс GtG) і частоті оновлення 75 Гц і монітор Philips 241e2fd забезпечує непогану чіткість і плавність динамічних сцен різних комп'ютерних ігор.
В його основі лежить повноцінна 8-бітна IPS-матриця з підсвічуванням типу W-LED, позбавленої мерехтіння. Крім поліпшеної передачі кольору (114 кд/м²), вона забезпечує, гідний рівень максимальної яскравості 300 кд/м², непогану статичну контрастність 1000:1 і максимально широкі кути огляду. Монітор оснащений аналоговим (VGA D-sub) і цифровими інтерфейсами (HDMI, DVI-D) для підключення до будь-яких ПК і ноутбуків всіх поколінь.
Купити Philips 241E2FD 24 " чорний
Усі ціни 49 →Philips 23.8" 241E2FD Black 241E2FD | 5 715 грн. |
Монітор Philips 23.8" (241E2FD/00) | 5 589 грн. |
PHILIPS 241E2FD/00 | 5 851 грн. |
Монитор Philips 23.8" 241E2FD/00 IPS Black 241E2FD/00 | 5 630 грн. |
Монітор Philips 241E2FD/00, 241E2FD/01 | 5 646 грн. |
1 0 1 2 |
Брався як бюджетний монитор для людини, яка займається графікою і малюванням, тому хороша кольорова передача була основним критерієм відбору. Загалом зі своїм завданням справляється на відмінно. Картинка дуже якісна та насичена як для монітора за таку ціну. Кольорова передача, куті огляду, антивідблисковий екран, ціна Пікселі завеликі як для 1920х1080 (але це було очікувано з огляду на діагональ і роздільну здатність екрану) liila: користуюся Philips 241E2FD кілька місяців |
Через тиждень використання з'явилася горизонтальна фіолетова смуга, вона залишається навіть при відключеному hdmi, наступного дня з'явилися й інші дефекти у вигляді чорних квадратів навколо ярликів та зміни тону кольору. Куплений у продавця Rozetka. Працював менше тижня (гідно) З'явилися неприємні дефекти менш ніж за тиждень - брак.
Доведеться звертатися до сервісу. |
Мені подобається цей монітор, у нього швидкий відгук та рівномірне підсвічування, що вже запорука успіху на 70% напевно! Жодного кристалічного ефекту немає, ips матриця, майже повна відсутність рамок також радує! Є багато режимів під ігри. ПЛЮС він обійшовся не у великі гроші Все ок, кабелів не багато в комплекті, але потрібний мені hdmi є Эйвон: користуюся Philips 241E2FD кілька місяців |