Монітор Philips 27B2G5200 27 "
Фото 7
Philips 27B2G5200 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 27B2G5200
Основне
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Колірне охоплення (NTSC)96 %
Колірне охоплення (sRGB)110 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка / 1xUSB-A B.C 1.2 /
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор освітленості
сенсор присутності
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 180° /
Регулювання висоти / 150 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x3 Вт
Інше
Тримач для навушників
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність9 Вт
Клас енергоспоживання (new)B
Габарити (ШхВхТ)614x543x235 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)614x368x58 мм
Вага6.5 кг
Вага без підставки4.7 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Маркування виробника
27B2G5200/00
27B2G5200/01
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 27B2G5200 27 "
Усі ціни 49 →
Монітор 27" Philips 27B2G5200/00
Монітор 27" Philips 27B2G5200/00 / Philips / 27" / IPS / 100Hz / 4ms GtG / Широкоформатні (16:9) / 300 cd/m² / 1 500:1 / 100x... ще100 / 36міс. / 00-00076265
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 27B2G5200/00 Black Silver 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор Philips 27" IPS 100Hz 27B2G5200/00 (UA)
Монітор Philips 27" IPS 100Hz 27B2G5200/00 (UA) — купити в ЯбкоЧіткість та комфортМонітор Philips 27" IPS 100Hz 27B2G5200/00... ще(UA) створений для тих, хто цінує якість зображення та комфорт у роботі. Діагональ 27 дюймів забезпечує достатньо простору для multitasking, навчання або розваг. Завдяки матриці IPS ви отримаєте насичені кольори та стабільну картинку з будь-якого кута огляду. Частота оновлення 100 Гц робить картинку
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Монітор Philips 27B2G5200/00 Black - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS