Монітор Philips Evnia 27M1C5200W 27 " чорний
Фото 7 |
Philips Evnia 27M1C5200W 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips Evnia 27M1C5200W 27 " чорний
Усі ціни 43 →Philips 27" 27M1C5200W/00 Black 27M1C5200W/00 | 8 573 грн. |
Монітор ігровий 27" Philips 27M1C5200W/00 | 8 359 грн. |
Монитор Philips 27" Evnia 27M1C5200W/00 VA Curved 240Hz 2*HDMI DP Height B | 8 509 грн. |
Монітор Philips 27M1C5200W/00 | 8 421 грн. |
Монітор Philips Evnia 27M1C5200W/00 | 8 548 грн. |
ще 20 пропозицій