Ксенон Philips Xenon X-tremeVision D2R 1pcs (85126XV)
Philips Xenon X-tremeVision D2R 1pcs |
|
Просунута автолампа ксенонового типу, що забезпечує приріст яскравості світла до 150% порівняно зі штатними галогенками. Завдяки покращеній видимості та подовженому світловому променю Philips Xenon X-tremeVision D2R відрізняється високою якістю освітлення дороги. Більш того, в моделі реалізована технологія точного вигину дуги в межах 150-350 мкм - світло прямує суто на потрібну ділянку дорожнього полотна і не засліплює водіїв зустрічного автотранспорту.
Лампа видає біле світло зі злегка жовтуватим відтінком колірної температури 4700К. Гарантований термін її служби позначений цифрою 2500 годин. Випускається лампочка під цоколь D2R із базою P32d-3. Виготовляється модель із міцного кварцового скла, яке впевнено витримує вібрації, температурні перепади та сильну тряску. Додатковий захисний шар запобігає лампі головного освітлення від шкідливого випромінювання в ультрафіолетовому спектрі. Оригінальні лампи Xenon X-treme Vision випускаються на заводах Philips в Німеччині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Xenon X-tremeVision D2R 1pcs
Усі ціни 33 →Ксеноновая лампа Philips D2R X-treme Vision +150 85126 XV2 C1 | 2 982 грн. |
Автолампа ксеноновая PHILIPS 85126 XV2 C1 | 2 599 грн. |
Ксеноновая лампа Philips d2r X-treme Vision 85126 xv c1 | 2 757 грн. |
Лампа ксеноновая D2R 85V 35W P32d-3 X-tremeVision gen2 +150 more vision PH | 2 392 грн. |
Автолампа Philips ксенонова (85126 XV2 C1) | 2 398 грн. |