Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat
Усі ціни 28 →Шина Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat | 17 376 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V XL RSC | 17 845 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V XL RSC | 18 168 грн. |
Pirelli Scorpion Winter (315/35R22 111V RunFlat) | 18 011 грн. |
Зимние шины Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat 1001587080 | 18 543 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H | від 20 160 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini | від 18 983 грн. | 14 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H Run Flat | від 20 116 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V | від 16 450 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V BMW/Mini | від 18 632 грн. | 15 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat | від 17 127 грн. | 28 пропозицій |
Рекомендуємо