Poco X6 256 GB / 12 GB (23122PCD1G)
Videos 5Photos 13 |
Poco X6 256 GB / 12 GB
Screen:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Hz
Memory size:256 GB, RAM 12 GB
CPU:Snapdragon 7s Gen 2
Camera:3 modules, 64 MP, + 8 MP, macro
Video:fullHD 60 fps, 4K, stabilization, slow motion
Battery:5100 mAh
Weight:181 g
Why do smartphones start to slow down and what amount of RAM is now considered optimal?Let's explore the reasons for the slowdown and the optimal amount of RAM for smartphones
How to properly charge your smartphone so that the battery lasts longerSimple rules to extend battery life of your smartphone
All specifications
Buy Poco X6 256 GB / 12 GB
All prices 166 →POCO X6 5G 12/256GB White | 12 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 12/256GB Dual Sim Black Poco X6 5G 12/256GB BlaНовий, швидкий, продуктивний Смартфон POCO X6 дає можливість фотографувати в будь-яких умовах завдяки потрійному фотомодулю:... moreі динамічні спортивні змагання, і портрети за недостатнього освітлення. Процесор Snapdragon 7s Gen 2 забезпечує плавність під час геймінгу та роботи в кількох додатках одночасно. AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц гарантує насиченість відтінків і плавність зміни кадрів під час ігор або перегляду відеоконтенту. Турбозарядка на 67 Вт дає змогу в 2 рази швидше заряджати акумулятор. Високий рівень продуктивності Гаджет оснащений чипсетом Snapdragon 7s Gen 2, виготовленим за 4-нм техпроцесом. Восьмиядерний процесор демонструє приріст продуктивності на 31%. Смартфон POCO X6 оснащений системою охолодження площею 13 581 кв.мм. Розсіювач тепла складається з графіту та графену, що забезпечує підвищення продуктивності девайса на 23% для його стабільної роботи. Більше місця для зберігання ваших спогадів Пристрій оснащений 12 ГБ ОЗП з можливістю додаткового розширення ще на 12 Гб за допомогою технології Dynamic RAM Expansion 3.0. Підвищена швидкість читання/запису та великий об’єм оперативної пам’яті забезпечують більш плавну роботу програмних комплексів і ОС. Дисплей для комфортної роботи 6,67-дюймовий екран оптимальний і для вирішення робочих питань, і для перегляду контенту. Девайс зручний для управління та багатогодинного використання. Дисплей Flow AMOLED із гнучкою підкладкою має більшу гнучкість, стійкість до активного використання та механічних впливів. Незважаючи на високу роздільну здатність екрана, енергоспоживанн Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 12 999 ₴ |
Смартфон POCO X6 5G 12/256GB WhitePOCO X6 5G — трендовий смартфон для активних користувачів і любителів мобільних розваг, який є черговим доповненням до серії... moreX. Пропонує новий флагманський рівень продуктивність, великий дисплей і покращені можливості камери. Особлив Ktc.ua5 year with us (Rivne) Warranty: 12 month manufacturer Report | 12 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 12/256GB Blue (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1220 x 2712) / 446 ppi / Corning Gorilla Glass Victus / Процесор: Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen... more2 (4 nm) Octa-core (4x2.40 GHz & 4x1.95 GHz) / Оперативна пам'ять: 12 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: отсутствует / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.79) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 16 Мп (f/2.45) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5100 мАч / Вага: 181 г / Операційна система: Android 13, MIUI 14 for POCO / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2024 Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | 11 499 ₴ |
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 12/256GB NFC Black EU 5064931713origСмартфон Xiaomi Poco X6 5G Смартфон POCO X6 дает возможность фотографировать в любых условиях благодаря тройному фотомодулю:... moreи динамичные спортивные соревнования, и портреты при недостаточном освещении. Процессор Snapdragon 7s Gen 2 обеспечивает плавность во время гейминга и работы в нескольких приложениях одновременно, а AMOLED-дисплей с частотой обновления 120 Гц гарантирует насыщенность ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month Report | 11 551 ₴ |
20 more offer(s)
Series Poco X (mid-level+)Compare using chart →
from 12 250 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 8300 Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 186 g
from 12 503 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 8300 Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 186 g
from 10 275 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 181 g
from 9 999 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Snapdragon 778G 5G, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, съемка 4K, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 181 g
from 6 653 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Snapdragon 695 5G, camera: 3 modules, 48 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 189 g
from 10 500 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 181 g
from 10 999 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 778G 5G, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, съемка 4K, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 181 g
from 7 599 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 695 5G, camera: 3 modules, 48 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 189 g
from 12 312 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 181 g
from 13 290 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Snapdragon 860, camera: 4 modules, 48 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5160 mAh, 215 g
from 7 158 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 860, camera: 4 modules, 48 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5160 mAh, 215 g
from 10 799 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Snapdragon 695 5G, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 205 g
from 14 850 ₴
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 8100, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5080 mAh, 200 g
from 12 307 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 181 g
AccessoriesAll accessories for Poco X6 256GB/12GB →
Video reviews
Poco x6 pro 5g free fire full map gameplay onetap headshot 2 finger handcam dimensity 8300 ultra cpu
4 March36 556 view
Poco X6 Full Review: Better Value than the Poco X6 Pro?
17 January59 520 view
Poco X6 Vs Poco X6 Pro | Unboxing, Cameras, Gaming & Beyond!
11 January108 232 view
Xiaomi Poco X6 review
11 January154 335 view
POCO X6 Pro vs iPhone 14 Pro SPEED TEST & CAMERA Comparison | Zeibiz
12 January263 224 view
Poco X6 configurations
Price for Poco X6 |
---|---|---|---|---|
Poco X6 256 GB / 8 GB | from 10 275 ₴ | 156 offers | ||
Poco X6 256 GB / 12 GB | from 10 500 ₴ | 166 offers | ||
Poco X6 512 GB / 8 GB | from 12 307 ₴ | 1 offer | ||
Poco X6 512 GB / 12 GB | from 12 312 ₴ | 44 offers |
We recommendCompare using chart →
from 12 307 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 181 g
from 12 555 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 7+ Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 181 g
from 12 250 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 8300 Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 186 g
from 13 999 ₴
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7+ Gen 2, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, Hi-Res, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5500 mAh, 193 g
from 11 847 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Snapdragon 870 5G, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP53, no 3.5 mm, charger: fast charge, 4500 mAh, 195 g
from 9 678 ₴
5G, waterfall screen, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 695 5G, camera: 3 modules, 64 MP, + 5 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5100 mAh, 175 g
from 33 656 ₴
good sound, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Exynos 2400, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, no charger
from 31 239 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 50 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4610 mAh, 188 g
from 24 679 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, no charger
from 29 184 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, no charger
from 7 250 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 20 713 ₴
5G, waterfall screen, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4500 mAh, 186 g