Сковорідка Polaris Pro Collection-24FP 24 см
Фото 5 |
Polaris Pro Collection-24FP |
|
Антипригарне покриття Diamant-3X Pro з мікровкрапленнями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Pro Collection-24FP 24 см
Усі ціни 19 →Сковорода POLARIS PRO collection-24FP PRO collection-24FP ков. ал.. 24 см | 639 грн. |
Polaris Pro collection-24FP 24 см (16227) | 712 грн. |
Сковорода POLARIS PRO collection-24FP 24 см (16227) | 749 грн. |
Сковорода Polaris PRO Collection-24FP 24 см (Collection-24FP) | 740 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Polaris Pro Collection-24FP
Ціни на Polaris Pro Collection-24FP |
---|---|---|---|---|
Polaris Pro Collection-24FP 24 см | від 608 грн. | 22 пропозиції | ||
Polaris Pro Collection-26FP 26 см | від 646 грн. | 23 пропозиції | ||
Polaris Pro Collection-28FP 28 см | від 716 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →