Сковорідка Fissman Diamond Gray 4302 24 см
Фото 4 |
Fissman Diamond Gray 4302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond Gray 4302 24 см
Усі ціни 10 →Сковорода глибока Fissman Diamond Grey 24см з 5-шаровим антипригарним покр | 3 222 грн. |
Сковорода для смаження Fissman Diamond grey 24x5,5 см 4302 | 1 567 грн. |
Сковорода глибока Fissman Diamond Grey 24см з 5-шаровим антипригарним покр | 2 900 грн. |
Сковорода глибока Fissman Diamond Grey 24см з 5-шаровим антипригарним покр | 2 059 грн. |
Сковорода глибока Diamond Grey 24см з 5-кульовим антипригарним покриттям, | 1 790 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fissman Diamond Gray 4302
Ціни на Fissman Diamond Gray 4302 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond Gray 4301 20 см | від 1 242 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Diamond Gray 4302 24 см | від 1 425 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Diamond Gray 4303 28 см | від 1 996 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →