Сковорідка Fissman Magic Brown 4467 26 см
Фото 3 |
Fissman Magic Brown 4467 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4467 26 см
Усі ціни 11 →Пательня Fissman Magic Brown 26см (4467) | 1 859 грн. |
Глубокая сковорода с индукционным дном Fissman Magic Brown 26x7,8см 4467 | 1 957 грн. |
Глибока сковорода Fissman Magic Brown 26x7,8 см 4467 | 1 820 грн. |
Глибока сковорода Fissman MAGIC 26x7,8 см індукційна (4467) | 1 956 грн. |
Сковорода Fissman Magic Brown 26см (4467) | 1 859 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Fissman Magic Brown 4467
Ціни на Fissman Magic Brown 4467 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magic Brown 4465 20 см | від 1 365 грн. | 4 пропозиції | ||
Fissman Magic Brown 4466 24 см | від 1 165 грн. | 12 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4467 26 см | від 1 799 грн. | 13 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4468 28 см | від 1 499 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →