Сковорідка Berlinger Haus Quick Snap BH-1107 24 см чорний
Фото 4 |
Berlinger Haus Quick Snap BH-1107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Quick Snap BH-1107 24 см чорний
Усі ціни 6 →Сковорода Berlinger Haus 24 см (BH 1107N) | 2 079 грн. |
Сковорода Berlinger Haus 24 см (BH 1107N) | 2 079 грн. |
Berlinger Haus BH-1107N | 2 035 грн. |
Сковорода глубокая Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1107N 24 см | 2 973 грн. |
Сковорода глибока Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1107N 24 см | 2 359 грн. |
Сковорода глибока Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1107N 24 см | 2 231 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →