Ківш Polaris Rialto 16SP
Фото 9 |
Polaris Rialto 16SP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Rialto 16SP
Усі ціни 19 →Ківш POLARIS Rialto-16SP Rialto-16SP нерж. cталь. 1.6 л сірий (015147) | 589 грн. |
Ківш Polaris Rialto-16 SP, сірий, 1,6 л (015147) | 729 грн. |
Polaris Rialto-16SP 1.6 л (015147) | 693 грн. |
Ковш POLARIS Rialto 1,6 л (Rialto-16SP) Rialto-16SP | 676 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Rialto 16SP:
- Товщина стінок— 0.6 мм
- Товщина дна — 4.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →