Каструля Polaris Monolit 24C
Фото 8 |
Polaris Monolit 24C 2.3 л4 л |
|
Micro-стільникова структура поверхні рівномірно розподіляє масло і утримує її на місці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Monolit 24C
Усі ціни 16 →Каструля POLARIS Monolit-24C Monolit-24C ков.ал.. 4 л (015249) | 899 грн. |
Каструля з кришкою Polaris Monolit-24C, 4 л (00000020004) | 1 089 грн. |
Каструля Polaris Monolit 24C 4 л (015249) | 1 035 грн. |
Кастрюля Polaris Monolit 24C 4 л (015249) | 1 035 грн. |
Кастрюля POLARIS Monolit 4 л (Monolit-24C) Monolit-24C | 973 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Monolit 24C:
- Товщина стінок— 3.5 мм
- Товщина дна — 3.5 мм
- Товщина обода — 4.5 мм
Модификації Polaris Monolit 24C
Ціни на Polaris Monolit 24C |
---|---|---|---|---|
Polaris Monolit 20C | від 538 грн. | 24 пропозиції | ||
Polaris Monolit 24C | від 849 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →