Ківш Ardesto Gemini AR3615G
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR3615G 0.9 л1.5 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR3615G
Усі ціни 7 →Ardesto Gemini 1.5 л (AR3615G) Gemini1.5л(AR3615G) | 565 грн. |
ARDESTO Ківш Gemini, скляна кришка, 1.5 л, нержавіюча сталь AR3615G | 646 грн. |
Ardesto AR-3615-G | 682 грн. |
Ківш Ardesto Gemini AR3615G (1.5 л) | 758 грн. |
Ківш із скляною кришкою Ardesto Gemini AR-3615-G 16 см 1.5 л | 748 грн. |
Ківш із скляною кришкою Ardesto Gemini AR-3615-G 16 см 1.5 л | 759 грн. |
Ківш зі скляною кришкою Gemini 16 см 1.5 л Ardesto AR3615G | 659 грн. |
Якісний недорогий ковшик, що треба легкий, в комплекті йде кришка, ручка Гумова Як для невеликого ковшечка важкуватий. Ольга Олечка: користуюся Ardesto Gemini AR3609G кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Ardesto Gemini AR3615G
Ціни на Ardesto Gemini AR3615G |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR3609G | від 522 грн. | 24 пропозиції | ||
Ardesto Gemini AR3615G | від 565 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →