Каструля Polaris Verde 20C
Фото 10 |
Polaris Verde 20C 3 л5 л |
|
Потрійне вштампованное дно з прошарком з алюмінію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Verde 20C
Усі ціни 14 →Каструля POLARIS Verde-20C Verde-20C нерж. cталь. 3 л (015141) | 579 грн. |
Каструля Polaris Verde-20C 3 л (015141) | 719 грн. |
Каструля Polaris Verde-20C 3 л (015141) | 683 грн. |
Кастрюля Polaris Verde-20C 3 л (015141) | 683 грн. |
Каструля Polaris Verde 20C 3 л | 719 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Verde 20C:
- Товщина стінок— 0.5 мм
- Товщина дна — 5 мм
Модификації Polaris Verde 20C
Ціни на Polaris Verde 20C |
---|---|---|---|---|
Polaris Verde 20C | від 524 грн. | 15 пропозицій | ||
Polaris Verde 24C | від 618 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →