ДБЖ Powercom CUB-650N 650 ВА 7.2 Агод без дисплея
Фото 14 |
Powercom CUB-650N 650 ВА 7.2 Агод без дисплея |
|
8 євророзеток. Регулювання напруги. Холодний старт. Тиха робота.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom CUB-650N 650 ВА 7.2 Агод без дисплея
Усі ціни 9 →Powercom CUB-650N. 390 Вт. 8хEURO Schuko | 3 385 грн. |
Powercom CUB-650N. 390 Вт. 8хEURO Schuko | 3 385 грн. |
PowerCom CUB-650N, 390 Вт, 8хEURO Schuko (10700298) 10700298 | 3 384 грн. |
Powercom CUB-650N — ДБЖ резервне 650 ВА/390 Вт Schuko LCD USB | 3 384 грн. |
ПБЖ Powercom CUB-650N | 3 168 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Powercom CUB-650N
Ціни на Powercom CUB-650N |
---|---|---|---|---|
Powercom CUB-650N 650 ВА 7.2 Агод без дисплея | від 3 168 грн. | 9 пропозицій | ||
Powercom CUB-850N 850 ВА 9 Агод без дисплея | від 3 498 грн. | 19 пропозицій | ||
Powercom CUB-850N LCD 850 ВА 9 Агод дисплей | від 3 744 грн. | 14 пропозицій |