ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 ВА |
|
SmartConnect Port.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 ВА
Усі ціни 14 →Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS RM 750VA 2U LCD with SmartC | 36 698 грн. |
ДБЖ 500 Вт/750 ВА, L-I, USB, ЖК-дисплей, Smart Slot, SmartConnect, RM 2U S | 33 267 грн. |
APC Smart SMT750RMI2UC | 37 697 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS 750 (SMT750RMI2UC) SMT750RMI2UC | 30 458 грн. |
APC SMT750RMI2UC | 37 697 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC
Ціни на APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2UC 750 ВА | від 30 180 грн. | 14 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2UC 1000 ВА | від 41 011 грн. | 20 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2UC 1500 ВА | від 51 320 грн. | 24 пропозиції | ||
APC Smart-UPS 2200VA SMT2200RMI2UC 2200 ВА | від 83 200 грн. | 21 пропозиція | ||
APC Smart-UPS 3kVA/2.7kW SMT3000RMI2UC 3000 ВА | від 116 560 грн. | 19 пропозицій |