ДБЖ PowerWalker VI 2000 CW 2000 ВА (10121132)
Фото 4 |
PowerWalker VI 2000 CW 2000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 2000 CW 2000 ВА
ДБЖ PowerWalker VI 2000 CW Schuko (10121132) 10121132 | 20 250 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 2000Va (VI 2000 CW) | 22 920 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 2000Va (VI 2000 CW) | 23 493 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 2000Va (VI 2000 CW) | 24 066 грн. |
PowerWalker VI 2000 CW | 24 641 грн. |
Модификації PowerWalker VI 2000 CW
Ціни на PowerWalker VI 2000 CW |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 2000 CW 2000 ВА | від 20 250 грн. | 5 пропозицій | ||
PowerWalker VI 3000 CW 3000 ВА | від 21 732 грн. | 8 пропозицій |