ДБЖ PowerWalker VI 2000 SCL 2000 ВА (10121143)
Фото 5 |
PowerWalker VI 2000 SCL 2000 ВА 1500 ВА2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 2000 SCL 2000 ВА
Линейно-интерактивный ИБП PowerWalker VI 2000 SCL FR (10121143) | 10 275 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 2000VA (VI2000SCL) | 9 430 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 2000VA (VI2000SCL) | 9 660 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 2000 SCL FR (10121143) | 10 461 грн. |
Модификації PowerWalker VI 2000 SCL
Ціни на PowerWalker VI 2000 SCL |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1500 SCL 1500 ВА | від 8 691 грн. | 4 пропозиції | ||
PowerWalker VI 2000 SCL 2000 ВА | від 9 430 грн. | 4 пропозиції |