Плита Prime Technics PGK 200 CW білий
Фото 11 |
Prime Technics PGK 200 CW білий білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PGK 200 CW білий
Усі ціни 19 →PRIME TECHNICS PGK 200 CW | 1 194 грн. |
Настільна плита Prime Technics PGK 200 CW | 1 389 грн. |
PRIME TECHNICS PGK 200 CW | 1 188 грн. |
Prime Technics PGK 200 CW | 1 290 грн. |
Настольная плита PRIME Technics PGK 200 CW | 1 389 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Prime Technics PGK 200 CW
Ціни на Prime Technics PGK 200 CW |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PGK 200 CW білий | від 1 163 грн. | 20 пропозицій | ||
Prime Technics PGK 200 CB чорний | від 984 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →