Плита Prime Technics PGK 200 CB чорний
Фото 12 |
Prime Technics PGK 200 CB чорний білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PGK 200 CB чорний
Усі ціни 22 →Настільна плита Prime Technics Pgk 200 CB | 1 357 грн. |
PRIME TECHNICS PGK 200 CB | 1 169 грн. |
Настільна плита Prime Technics PGK 200 CB | 1 398 грн. |
PRIME TECHNICS PGK 200 CB | 1 163 грн. |
Плита PRIME Technics PGK 200 CB | 1 601 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Prime Technics PGK 200 CB
Ціни на Prime Technics PGK 200 CB |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PGK 200 CW білий | від 1 163 грн. | 20 пропозицій | ||
Prime Technics PGK 200 CB чорний | від 984 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →