Плита Prime Technics PSG 54001 W білий
Фото 14 |
Prime Technics PSG 54001 W білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PSG 54001 W білий
Усі ціни 23 →PRIME TECHNICS PSG 54001 W | 6 499 грн. |
Плита газова Prime Technics PSG 54001 W | 6 899 грн. |
Газовая плита Prime Technics Psg 54001 W | 6 509 грн. |
PRIME TECHNICS PSG 54001 W | 6 399 грн. |
Газова плита Prime Technics PSG 54001 W | 7 899 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →