Плита Prime Technics PGK 407 CB чорний
Фото 10 |
Prime Technics PGK 407 CB чорний білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PGK 407 CB чорний
Усі ціни 23 →Настільна плита Prime Technics Pgk 407 CB | 2 218 грн. |
PRIME TECHNICS PGK 407 CB | 1 953 грн. |
Настільна плита Prime Technics PGK 407 CB | 2 298 грн. |
PRIME TECHNICS PGK 407 CB | 1 943 грн. |
Плита Prime Technics PGK 407 CB | 2 298 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Prime Technics PGK 407 CB
Ціни на Prime Technics PGK 407 CB |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PGK 407 CW білий | від 1 825 грн. | 24 пропозиції | ||
Prime Technics PGK 407 CB чорний | від 1 690 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →