Камера заднього огляду Prime-X CA-1388
Фото 5 |
Prime-X CA-1388 |
|
Довжина дроту живлення — 1.2 м, а дроти відео сигналу — 6 м
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X CA-1388
Усі ціни 10 →Камера заднего вида Prime-X CA-1388 Hyundai H1 (2007+) | 1 315 грн. |
Камера заднього виду Prime-x СА-1388 для HYUNDAI H1 2007+ 2000000012964 | 1 850 грн. |
Камера заднього виду Prime-X CA-1388 HYUNDAI H1 (2007+) | 1 850 грн. |
Камера заднего вида Prime-X CA-1388 HYUNDAI H1 (2007+) | 1 850 грн. |
Камера заднего вида Prime-X СА-1388 HYUNDAI (H1 2007+) 2000000012964 | 1 517 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →