Акустична система Pro-Ject Speaker Box 5
Фото 5 |
Pro-Ject Speaker Box 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Speaker Box 5
Усі ціни 14 →Pro-Ject Set Jukebox E + Speaker Box 5 Piano/Piano (програвач вінілових ди | 41 499 грн. |
Вініловий програвач з колонками Pro-Ject Set Jukebox E1 + Speaker Box 5 Pi | 40 850 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Set Jukebox E1 + Speaker Box 5 Piano/Piano | 40 850 грн. |
Музичний центр Pro-Ject Jukebox E1 Speaker Box 5 Set Draaitafel systeem Pi | 47 478 грн. |
Pro-Ject Jukebox E1 Speaker Box 5 Set Draaitafel systeem Pianolak | 47 478 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →