Вудилище Prologic C-Series SC 3603-3.25 (72810)
Prologic C-Series SC 3603-3.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C-Series SC 3603-3.25
Усі ціни 6 →Удилище карповое Prologic C-Series SC 12’/3.60m 3.25lbs - 3sec (72810) | 3 760 грн. |
Удилище Prologic C-Series SC 12'/3.60m 3.25lbs - 3sec. (1846.19.75) 1846.1 | 3 760 грн. |
Вудилище Prologic C-Series SC 12'/3.60m 3.25lbs - 3sec. (1846.19.75) 1846. | 3 760 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C-Series SC 12'/3.60m 3.25lbs - 3sec. (1846.19. | 3 760 грн. |
Карповое удилище Prologic C-Series SC 12'/3.60m 3.25lbs - 3sec. 1846.19.75 | 3 760 грн. |
Вудлище коропове Prologic C-Series SC 12'/3.60m 3.25lbs - 3sec. (18461975) | 3 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →