Ноутбук PrologiX M15-720 [PN15E02.I51016S5NW.010]
Відео 1Фото 12 | від 28 999 до 32 145 грн. Порівняти ціни 11 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 10210U, 1.6 ГГц Відеокарта:UHD Graphics 620 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації PrologiX M15-720 3
Характеристики
PrologiX M15-720 [PN15E02.I51016S5NW.010] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PrologiX M15-720 [PN15E02.I51016S5NW.010]
Колір:
Сортувати
Ноутбук Prologix M15-720 (PN15E02.I51016S5NW.010) FullHD Win11 Black PN15E | 29 322 грн. |
Ноутбук PrologiX M15-720 Black (PN15E02.I51016S5NW.010) M15-720 Black (PN1 | 28 999 грн. |
ProLogix M15-720 (PN15E02.I51016S5NW.010) PN15E02.I51016S5NW.010 | 29 899 грн. |
ProLogiX PN15E02.I51016S5NW.010 | 28 999 грн. |
Ноутбук Prologix M15-720 15.6" RAM 16GB SSD 512GB Black (PN15E02.I51016S5N | 28 999 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо