Powerbank BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000
Відео 4Фото 8 |
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 10000 мАгод 18 Вт USB C 10000 мАгод 22.5 Вт Lightning 20000 мАгод 15 Вт Lightning 20000 мАгод 22.5 Вт Lightning 20000 мАгод 22.5 Вт USB C |
|
Стильна, компактна та високотехнологічна універсальна мобільна батарея (powerbank-акумулятор) високої ємності з можливістю одночасної зарядки трьох гаджетів, вбудованим кабелем Apple Lightning та підтримкою найпоширеніших технологій швидкої зарядки (USB Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 2.0/3). Fast Charging та Huawei Fast/SuperCharge Protocol). Устаткована інформативним цифровим LED-індикатором рівня залишкового заряду.
Має елегантний зовнішній дизайн міцного пластикового корпусу, який пропонується у трьох варіантах колірних рішень. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, орієнтований на власників гаджетів Apple. Має помірні габаритні розміри та вага 360 г. Стане надійним джерелом енергії для зарядки великого набору пристроїв у поїздці, подорожі чи відрядженні. Вбудована Li-Pol батарея дозволяє powerbank-акумулятору BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 накопичувати до 60 Вт∙год енергії (12000 мАгод при 5В), чого достатньо на 4 зарядки смартфона iPhone 12 Pro або 3 зарядки Huawei Mate 40 Pro. Для роботи з гаджетами передбачено три виходи: USB А, USB-C та Lightning, кожен із яких підтримують відповідні технології швидкої зарядки і може віддавати потужність до 22,5 Вт. Завдяки технології USB Power Delivery можливе заряджання деяких моделей ноутбуків і планшетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000
Усі ціни 36 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Qpow Digital Display Quick Chargin | 1 639 грн. |
Повербанк 20000 мАгод 20Вт USB Lightning блакитний Baseus Qpow PPQD030003 | 1 170 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 20000mAh з Lightning Cable Q Pow Di | 1 225 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 20000mAh with Lightning Cable Q Pow | 1 225 грн. |
Повербанк Baseus Qpow Digital Display Quick Charging 20000 mAh 20W White ( | 1 210 грн. |
Модификації BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000
Ціни на BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | від 579 грн. | 19 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | від 555 грн. | 5 пропозицій | ||
BASEUS Qpow 15W 20000 | від 839 грн. | 21 пропозиція | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | від 789 грн. | 37 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 | від 749 грн. | 30 пропозицій |