Powerbank Promate Capital-30
Відео 3Фото 9 |
Promate Capital-30 |
|
Доступно 2 модифікації павербанку - 78W (60W + 18W), 87.5W (65W + 22.5W).
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promate Capital-30
Універсальна мобільна батарея Promate Capital-30 Black 30000mAh capital-30 | 3 499 грн. |
Promate Capital-30 78W USB QC 3.0 USB-C Power Delivery 30000 mAh black (ca | 3 499 грн. |
Promate Capital-30 30000mAh Black Capital-3030000mAhBlack | 3 499 грн. |
Універсальна мобільна батарея Promate Capital-30 30000 mAh (capital-30.bla | 3 499 грн. |
Відеоогляди