Литий диск PTH 434 7,5x17/5x112 ET35 DIA73,1
від 3 720 до 4 284 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації PTH 434 1
Характеристики
PTH 434 7,5x17/5x112 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PTH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PTH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PTH 434 7,5x17/5x112 ET35 DIA73,1
Сортувати
PTH 434 7.5x17 5x112 ET35 DIA73.1 S | 3 720 грн. |
PTH PTH 434 SVE R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA73.1 | 4 073 грн. |
PTH 434 S W7.5 R17 PCD5x112 ET35 DIA73.1 | 4 174 грн. |
PTH 434 7.5x17 5x112 ET35 DIA73.1 S | 3 930 грн. |
PTH PTH 434 7.5x17 5x112 ET35 DIA73.1 S | 3 859 грн. |
PTH 434 S W7.5 R17 PCD5x112 ET35 DIA73.1 | 4 168 грн. |
Диск PTH 434 7.5x17 5x112 ET35 DIA73.1 S | 4 284 грн. |
Закрити
Схожі