Витяжка ELEYUS Kent 700 60 WH білий
Фото 7 |
ELEYUS Kent 700 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kent 700 60 WH білий
Усі ціни 57 →Кухонна витяжка Eleyus KENT 700 60 WH | 5 399 грн. |
Витяжка купольна Eleyus Kent 700 60 BR | 4 610 грн. |
ELEYUS KENT 700 60 WH | 5 168 грн. |
ELEYUS KENT 700 60 WH | 5 142 грн. |
Вытяжка Eleyus Kent 700 60 Br | 4 795 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Kent 700 60 WH
Ціни на ELEYUS Kent 700 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kent 700 60 BG бежевий | від 4 131 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Kent 700 60 WH білий | від 4 131 грн. | 57 пропозицій | ||
ELEYUS Kent 700 60 IS нержавіюча сталь | від 4 860 грн. | 43 пропозиції | ||
ELEYUS Kent 700 60 BL чорний | від 4 202 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →