Витяжка ELEYUS Viola 750 60 BL чорний
Відео 1Фото 9 |
ELEYUS Viola 750 60 BL чорний потужна |
|
Відносно недорога кухонна витяжка купольного типу, здатна послужити хорошим рішенням для приміщення площею до 15 м2. Максимальна продуктивність ELEYUS Viola 750 60 становить 750 м3/год, при цьому виробником передбачено три режими для регулювання оптимальної швидкості роботи залежно від ситуації. В основі системи фільтрації перебувати класичний жироуловлювальний фільтр з алюмінію, але крім нього користувач може встановити також ще й додатковий активний фільтр, що виявиться особливо корисним при використанні витяжки в режимі рециркуляції (що також передбачено конструкцією пристрою). Конкретно у цій моделі ширина корпусу складає класичні 60 см, але крім цього на ринку також представлена більш компактна модифікація з шириною 50 див Підсвічування сформована з двох галогенових ламп.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Viola 750 60 BL чорний
Усі ціни 40 →Кухонна витяжка Eleyus Viola 750 60 BL | 5 669 грн. |
ELEYUS VIOLA 750 60 BL | 5 426 грн. |
Витяжка Eleyus Viola 750 60 BL | 4 910 грн. |
ELEYUS VIOLA 750 60 BL | 5 399 грн. |
Вытяжка Eleyus Viola 750 60 Bl | 5 285 грн. |
Співвідношення ціна та якість - оцінка 4 Прийнятний зовнішній вигляд, гарна вентиляція кухні, Працювати можна тільки на 1 швидкості, на 2 - шумно, на 3 - тікай з дому. користуюся ELEYUS Viola 750 60 BL кілька місяців |
Стильна та потужна, що ще потрібно для гарної витяжки? І ціна цілком адекватна, як сьогоднішній рівень долара. Хороший варіант для тих, кого не особливо бентежить шум під час роботи витяжки. На перший погляд, так можна навіть і не сказати, але насправді це дуже практична модель. Є все необхідне: потужна турбіна, фільтр, практичний дизайн. Головне, що порадувало - якість. Не з тих, хто особливо захоплюється чищенням фільтра або залицянням до витяжки, але подібне практично ніяк не відбивається на її зовнішньому вигляді. Металева поверхня легко чиститься навіть за допомогою звичайного миючого засобу для посуду, оскільки іншого будинку то й немає, тобто все ок. Тягне просто відмінно. Готував кілька страв разом, пара далі кухні не пробралася, при тому що дверей на кухні немає. Витяжка дає хорошу вентиляцію, знижує вологість при приготуванні. Виділяється на тлі інших кухонних меблів. Якщо хочеться, щоб усі помітили нову кухонну техніку, це той випадок. Шумить більше, ніж цього хотілося б. Не те, щоб пряма ракета на зльоті, але все ж таки. Може, це від потужності. Але поки вона справляється з парою, то готовий потерпіти, увімкнути музон трохи голосніше і далі фігачити катлети для бургерів.
Досить велика, у настінну шафку вбудувати шансів немає. Довелося виділяти окреме місце на стіні під витяжку. Але так виглядає однаково прикольно. |
Модификації ELEYUS Viola 750 60 BL
Ціни на ELEYUS Viola 750 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Viola 750 60 BG бежевий | від 4 910 грн. | 37 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 60 WH білий | від 4 799 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 60 IS нержавіюча сталь | від 4 999 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 60 BL чорний | від 4 910 грн. | 40 пропозицій |