Гусятниця Pyrex Classic 460A000 4.5 л
Фото 3 |
Pyrex Classic 460A000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Classic 460A000 4.5 л
Усі ціни 13 →PYREX CLASSIC (460A000) | 1 138 грн. |
PYREX CLASSIC (460A000) | 1 132 грн. |
Кастрюля с/к PYREX Classic кастрюля стекл. овал 4,4л+1,4л упак (460A000) 4 | 1 195 грн. |
Pyrex Classic Glass 460A000 | 1 190 грн. |
Pyrex Classic стекл. овал 44л+14л упак (460A000) 460A000 | 1 195 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →