Гусятниця Pyrex Slow Cook SC5AC29 3.8 л
Відео 1Фото 3 |
Pyrex Slow Cook SC5AC29 3.8 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Slow Cook SC5AC29 3.8 л
Усі ціни 12 →PYREX SLOW COOK RED (SC5AC29/6241) | 5 585 грн. |
PYREX SLOW COOK RED (SC5AC29/6241) | 5 557 грн. |
Кастрюля pyrex Slow Cook red чугун кастрюля овал 3.8л (sc5ac29 ) | 5 969 грн. |
Кастрюля PYREX Slow Cook red чугун кастрюля овал 3.8л (SC5AC29) SC5AC29 | 5 532 грн. |
Каструля Pyrex Slow Cook Red 3.8 л (SC5AC29) SC5AC29 | 6 649 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pyrex Slow Cook SC5AC29
Ціни на Pyrex Slow Cook SC5AC29 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Slow Cook SC5AC29 3.8 л | від 5 529 грн. | 12 пропозицій | ||
Pyrex Slow Cook SC5AC33 6 л | від 7 643 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →