Тумба під умивальник Q-tap Tern 80 QT1780TNL801W
Фото 15 |
Q-tap Tern 80 QT1780TNL801W |
|
Тумба комплектується стільницею. Фурнітура push-to-open дозволяє відкривати ящики при натисканні на будь-яке місце фасаду тумби.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Tern 80 QT1780TNL801W
Qtap Тумба підлогова Qtap Tern 800х616х469 White зі стільницею QT1780TNL80 | 10 354 грн. |
Тумба підлогова Qtap Tern 800х616х469 White зі стільницею QT1780TNL801W | 12 019 грн. |
Qtap Тумба підлогова Qtap Tern 800х476х469 Matt black зі стільницею QT1780 | 13 134 грн. |
Тумба підлогова Qtap Tern 800х476х469 Matt black зі стільницею QT1780TNL80 | 13 135 грн. |
Модификації Q-tap Tern 80 QT1780TNL801W
Ціни на Q-tap Tern 80 QT1780TNL801W |
---|---|---|---|---|
Q-tap Tern 60 QT1780TNL601W | від 9 439 грн. | 4 пропозиції | ||
Q-tap Tern 70 QT1780TNL701W | від 9 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Q-tap Tern 80 QT1780TNL801W | від 10 354 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →