Умивальник Q-tap Tern QT17115117 R 450 мм чаша праворуч
![]() |
Q-tap Tern QT17115117 R 450 мм чаша ліворуч 450 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Tern QT17115117 R 450 мм чаша праворуч
Усі ціни 15 →| 4 345 грн. |
Раковина підвісна прамокутна ліва Qtap Tern 450х260х155 мм White + Донний клапан PU02O QT17115117LWN47327 | 4 345 грн. | ![]() |
| 4 345 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Q-tap Tern QT17115117 R
| Ціни на Q-tap Tern QT17115117 R |
|---|---|---|---|---|
| Q-tap Tern QT17115117 L 450 мм чаша ліворуч | від 3 274 грн. | 53 пропозиції | ||
| Q-tap Tern QT17115117 R 450 мм чаша праворуч | від 4 345 грн. | 15 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →