Умивальник Q-tap Nando LT QT12112173W 595 мм
Фото 14 |
Q-tap Nando LT QT12112173W 495 мм595 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Nando LT QT12112173W 595 мм
Усі ціни 47 →Раковина накладна Qtap Nando LT 60 см білий глянсовий QT12112173W | 3 670 грн. |
Раковина Qtap Nando LT 600х420х120 White з донним клапаном QT12112173W | 4 858 грн. |
Q-Tap Q-Tap Nando LT QT12112173W | 3 670 грн. |
Раковина підвісна у ванну 595мм x 440мм Q-TAP Nando LT білий прямокутна QT | 3 670 грн. |
Раковина з донним клапаном Qtap Nando LT 60 см (QT12112173W) QT12112173W | 3 670 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Q-tap Nando LT QT12112173W
Ціни на Q-tap Nando LT QT12112173W |
---|---|---|---|---|
Q-tap Nando LT QT12112173SW 495 мм | від 3 462 грн. | 45 пропозицій | ||
Q-tap Nando LT QT12112173W 595 мм | від 3 669 грн. | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →