Умивальник Quarter Bath Cross Line 60 70CL23060.00.1.3.01 600 мм
Фото 4 |
Quarter Bath Cross Line 60 70CL23060.00.1.3.01 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quarter Bath 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quarter Bath.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quarter Bath Cross Line 60 70CL23060.00.1.3.01 600 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна Quarter Bath Cross Line 60 см чорний матовий 70CL23060.0 | 6 499 грн. |
Раковина підвісна Quarter Bath Cross Line 60 см чорний матовий 70CL23060.0 | 4 440 грн. |
Умивальник підвісний Quarter Bath Cross Line 60x45, білий (70CL23060.00.1. | 4 596 грн. |
Умивальник підвісний Quarter Bath Cross Line 60x45, білий 70CL23060.00.1.3 | 4 600 грн. |
Умивальник підвісний Quarter Bath Cross Line 60x45, білий 70CL23060.00.1.3 | 5 393 грн. |
Умивальник підвісний Quarter Bath Cross Line 60x45 чорний матовий (70CL230 | 5 502 грн. |
Модификації Quarter Bath Cross Line 60 70CL23060.00.1.3.01
Ціни на Quarter Bath Cross Line 60 70CL23060.00.1.3.01 |
---|---|---|---|---|
Quarter Bath Cross Line 60 70CL23060.00.1.3.01 600 мм | від 4 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Quarter Bath Cross Line 80 70CL23080.00.1.3.01 800 мм | від 5 516 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →