Умивальник Idevit Vega 2801-0505 650 мм
Фото 4 |
Idevit Vega 2801-0505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Vega 2801-0505 650 мм
Усі ціни 37 →Раковина прямокутна 65 см IDEVIT VEGA 2801-0505 | 3 995 грн. |
Раковина Idevit Vega 65 см (2801-0505) 2801-0505 | 3 994 грн. |
Умывальник IDEVIT Vega (2801-0505-07) черный, (50*65) | 7 572 грн. |
Раковина Idevit Vega (2801-0505-07) | 7 572 грн. |
Умывальник IDEVIT Vega 65 (2801-0505-07) kova-2801-0505-07 | 7 572 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →