Душова кабіна Radaway Almatea Gold KDJ 120x90 ліва
Фото 4 | Очікується у продажу 35 595 до 37 177 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1200x900x1950; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре / затемнене; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: низький; |
Radaway Almatea Gold KDJ 120Lx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Almatea Gold KDJ 120Lx90:
- Колір профілів — золотистий
- Піддон купується окремо
- арт. 32144-09-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 32144-09-05NL — колір скла: графітове
Модификації Radaway Almatea Gold KDJ
Ціни на Radaway Almatea Gold KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea Gold KDJ 80x80 ліва | від 34 408 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 80x80 права | від 34 408 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 80x90 ліва | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 80x90 права | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 90x75 ліва | від 36 386 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 90x75 права | від 36 386 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 90x80 ліва | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 90x80 права | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 90x90 ліва | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 90x90 права | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 100x75 ліва | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 100x75 права | від 35 199 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 100x80 ліва | від 32 431 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 100x80 права | від 32 431 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 100x90 ліва | від 33 617 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 100x90 права | від 33 617 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 120x80 ліва | від 33 617 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 120x80 права | від 33 617 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 120x90 ліва | від 35 595 грн. |
Radaway Almatea Gold KDJ 120x90 права | від 35 595 грн. |