Ванна Radaway Mia Eco 169.5x70 см
Фото 4 |
Radaway Mia Eco 170x70 159.5x70 см169.5x70 см |
|
Ніжки до ванни і бічна панель купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Mia Eco 169.5x70 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Radaway MIA Eco 170x70 з ніжками (WA1-55-170x070) WA1-55-17 | 9 515 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY MIA ECO 170х70 + ніжки (WA1-55-170x070) | 9 350 грн. |
Набір Ванна акрилова RADAWAY Mia Eco 170x70 + ніжки + Сифон GEBERIT 150.52 | 10 117 грн. |
Набір Ванна акрилова RADAWAY Mia Eco 170x70 + ніжки + Сифон Radaway R135L | 10 529 грн. |
Набір Ванна акрилова RADAWAY Mia Eco 170x70 + ніжки + Сифон McALPINE Cliсk | 9 929 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Radaway Mia Eco
Ціни на Radaway Mia Eco |
---|---|---|---|---|
Radaway Mia Eco 159.5x70 см | від 8 127 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Mia Eco 169.5x70 см | від 8 514 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →