Душова кабіна Ravak Blix 80x80
Відео 1Фото 8 |
Ravak Blix BLCP4-80 80x8090x90 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Купити Ravak Blix 80x80
Усі ціни 36 →Душова кабіна Blix BLCP4-80 сатин + grape (3B240U00ZG) 3B240U00ZG | 31 906 грн. |
Душова кабіна RAVAK Blix BLCP4-80 напівкругла, 800x800 мм h1900, профіль б | 27 778 грн. |
Ravak Ravak BLCP4-80 Полир. алюм. Grape (3B240C00ZG) 3B240C00ZG | 31 992 грн. |
Душова кабіна напівкругла RAVAK Blix BLCP4 дводверна без піддону 80x80x190 | 33 755 грн. |
Душовий кут Ravak Blix 80 см BLCP4-80 полірований алюміній+grape (3B240C00 | 23 629 грн. |
На піддон або підлогу
В комплекті до душовій кабінці не передбачений піддон. Загалом, це не проблема, адже встановити кабіну можна і просто на підлогу ― розсувні двері рухаються за профілем, не торкаючись підлоги. Піддон ж можна докупити окремо, якщо дозволяє висота кімнати.
Майже літак
Зазначимо, що профіль кабіни виготовлений з авіаційного алюмінію. Такий матеріал використовується в обшивці корпусу літаків і космічних шатлів. Він володіє хорошою міцністю і відмінним захистом від корозії. Загалом, фішка в тому, що з часом профіль не втратить красивий зовнішній вигляд, і не потребує особливого догляду.
Рух по напрямних
Цікавою особливістю моделі є наявність планера. Конструкція така, що у верхній частині дверей встановлені ролики, а знизу спеціальне кріплення-планер, який рухається по пластикових напрямних. Така система легко встановлюється, захищена від перекосів дверцята і досить просто миється при прибиранні.
Трохи більше, ніж просто скло
Також важливо, що дверцята зроблені із загартованого скла товщиною 6 мм Воно достатньо міцне, щоб витримувати удари навіть середньої сили, так що особливо дбайливого відношення не потребує. Крім того, скляні дверцята мають фірмове покриття AntiCalc, яке захищає від вапняного нальоту, що виникає при контакті з водою, і мильних розводів.
Сучасна душова кабіна із зручною конструкцією і товстим склом.
Модификації Ravak Blix
Ціни на Ravak Blix |
---|---|---|---|---|
Ravak Blix 80x80 | від 21 491 грн. | 36 пропозицій | ||
Ravak Blix 90x90 | від 22 230 грн. | 36 пропозицій |