Душова кабіна Radaway Espera KDD 80x120 ліва / права
Фото 9 | Очікується у продажу 58 387 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 800x1200x2000; Форма профілю: прямокутна; Регулювання профілю; Встановлення: ліва / права; Спосіб відкриття: розсувні двері; Ширина входу (мм): 560; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Товщина скла (мм): 8; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає |
Radaway Espera KDD 80Lx120R |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу, з порогом або без порога змінюючи нижній фіксатор. Є можливість демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Колір профілю: хром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Espera KDD
Ціни на Radaway Espera KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Espera KDD 90x80 ліва / права | від 57 888 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 90x90 кутова | від 47 045 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 90x100 ліва / права | від 60 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 90x120 ліва / права | від 61 803 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 100x80 ліва / права | від 59 286 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 100x90 ліва / права | від 60 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 100x100 кутова | від 30 069 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Espera KDD 100x120 ліва / права | від 63 201 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x80 ліва / права | від 60 884 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x90 ліва / права | від 61 803 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x100 ліва / права | від 63 201 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x120 кутова | від 31 629 грн. | 6 пропозицій |