Душова кабіна Radaway Espera KDD 120x120 кутова
Фото 10 |
Radaway Espera KDD 120Lx120R |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу, з порогом або без порога змінюючи нижній фіксатор. Є можливість демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Колір профілю: хром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Espera KDD 120x120 кутова
Усі ціни 6 →Душова кабіна Radaway Espera KDD 120 см (380153-01R) 380153-01R | 32 399 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Espera KDD 120x120 без піддону (380153-01L, 380153-0 | 64 799 грн. |
Душова кабіна Radaway Espera KDD 120 см (380153-01L) 380153-01L | 32 399 грн. |
Душові двері Radaway Espera KDD 120 скло прозоре (380153-01R) | 31 629 грн. |
Душова кабіна (половина) Espera KDD 120 ліва, RADAWAY (380153-01L) | 32 399 грн. |
Душова кабіна (половина) Espera KDD 120 права, RADAWAY (380153-01R) | 32 399 грн. |
Модификації Radaway Espera KDD
Ціни на Radaway Espera KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Espera KDD 90x80 ліва / права | від 57 888 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 90x100 ліва / права | від 60 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 90x120 ліва / права | від 61 803 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 100x80 ліва / права | від 59 286 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 100x90 ліва / права | від 60 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 100x100 кутова | від 30 069 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Espera KDD 100x120 ліва / права | від 63 201 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x80 ліва / права | від 60 884 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x90 ліва / права | від 61 803 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x100 ліва / права | від 63 201 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Espera KDD 120x120 кутова | від 31 629 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →