Душова кабіна Radaway Essenza KDD 80x100 ліва / права
Фото 9 | Очікується у продажу 35 159 до 35 674 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 800x1000x1950; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва / права; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: низький; |
Radaway Essenza KDD 80Lx100R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Essenza KDD 80Lx100R:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32873-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 32873-01-05NR — колір скла: графітове
- арт. 32873-01-08NR — колір скла: коричневе
- арт. 32873-01-12NR — колір скла: интимато
Модификації Radaway Essenza KDD
Ціни на Radaway Essenza KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Essenza KDD 80x80 кутова | від 34 210 грн. |
Radaway Essenza KDD 80x90 ліва / права | від 34 685 грн. |
Radaway Essenza KDD 80x100 ліва / права | від 35 159 грн. |
Radaway Essenza KDD 90x80 ліва / права | від 34 685 грн. |
Radaway Essenza KDD 90x100 ліва / права | від 35 159 грн. |
Radaway Essenza KDD 100x80 ліва / права | від 35 159 грн. |
Radaway Essenza KDD 100x90 ліва / права | від 35 159 грн. |