Душова кабіна Ravak Pivot 100x100
Фото 9 |
Ravak Pivot PSKK3-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Pivot 100x100
Усі ціни 34 →Душова кабіна Pivot PSKK3-100 полір. алюм. + transparent 376AAC00Z1 | 35 088 грн. |
Душова кабіна RAVAK Pivot PSKK3-100 напівкругла, 1000x1000 мм h1900, профі | 32 895 грн. |
Кабіна для душу напівкругла RAVAK Pivot PSKK3 без піддону 100x100x190см пр | 32 895 грн. |
Душовий кут Ravak Pivot 100 см PSKK3-100 сатин+transparent (376AAU00Z1) 37 | 23 207 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора PSKK 3-100 transparent, Профіль білий, скло - 376AA | 21 977 грн. |
ще 20 пропозицій
Клейка конструкція. Слабкі петлі. Маленький, слабкий профіль. Зверніть увагу на петлі, що тримають 6 мм скло. Там до ладу і немає петель, система зовсім непродумана. Начуто від користувачів, що були випадки випадання скла з слабкого профілю !!! Якщо придивіться до скла, на світлі видно брак скла, як невеликі подряпини, або бульбашки у склі, мутнота... Наявність Антикалька, але цей засіб коштує недорого і його можна купити окремо та обробити їм будь-яку кабіну !!! Клейка конструкція. Слабкі петлі. Маленький, слабкий профіль. Зверніть увагу на петлі, що тримають 6 мм скло. Там до ладу і немає петель, система зовсім непродумана. Начуто від користувачів, що були випадки випадання скла з слабкого профілю !!! Якщо придивіться до скла, на світлі видно брак скла, як невеликі подряпини, або бульбашки у склі, мутнота... користуюся Ravak Pivot PSKK3-90 місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Pivot PSKK3-100:
- Поворотом виробу на 180° отримаєте лівий або правий варіанти відкривання дверей
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — сатин, білий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Pivot
Ціни на Ravak Pivot |
---|---|---|---|---|
Ravak Pivot 80x80 | від 23 530 грн. | 18 пропозицій | ||
Ravak Pivot 90x90 | від 18 899 грн. | 34 пропозиції | ||
Ravak Pivot 100x100 | від 21 977 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →