Ванна Besco Shea 169x70 см
Besco Shea 170x70 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем, каркасом, сифоном та бічною панеллю.
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Shea 169x70 см
Ванна акрилова Besco Shea 170х70 (соло), без ніг (#WAS-170-PK) WAS-170-PK | 10 769 грн. |
Ванна акрилова BESCO SHEA 170х70 (соло) без ніжок (NAVARA30124) | 10 291 грн. |
Besco Ванна SHEA 170х70 акрилова, без панелі, без ніжок Besco-NAVARA30124 | 10 510 грн. |
Ванна акрилова Besco SHEA 170х70 (соло) без ніг | 10 843 грн. |
Ванночка акрилова SHEA 170Х70 БЕСКО польський виробник | 10 743 грн. |
Модификації Besco Shea
Ціни на Besco Shea |
---|---|---|---|---|
Besco Shea 138x70 см | від 8 791 грн. | 1 пропозиція | ||
Besco Shea 149x70 см | від 8 467 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Shea 159x70 см | від 9 205 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Shea 169x70 см | від 10 291 грн. | 5 пропозицій | ||
Besco Shea 180x80 см | від 11 972 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →