Умивальник Rak Ceramics Feeling 42 FEECT4200AWHA 420 мм
Фото 8 |
Rak Ceramics Feeling 42 FEECT4200AWHA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Feeling 42 FEECT4200AWHA 420 мм
Усі ціни 27 →Раковина на стільницю 42 см Rak FEELING білий матовий FEECT4200500A | 7 319 грн. |
Раковина на стільницю 42 см Rak FEELING біла глянсова FEECT4200AWHA | 6 259 грн. |
Rak Ceramics Rak Ceramics Feeling FEECT4200514A | 5 990 грн. |
Раковина RAK Ceramics FEELING 42 см чорна матова (FEECT4200504A) FEECT4200 | 9 990 грн. |
Раковина RAK Ceramics Feeling (FEECT4200504A) 200643 | 9 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →