Змішувач Grohe BauLoop 23883001
Фото 6 |
Grohe BauLoop 23883001 |
|
Функція ізольованого водотоку-вода не контактує з корпусом змішувача. Система швидкого монтажу. Картридж з обмежувачем температури.
У комплекті натискний донний клапан.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop 23883001
Усі ціни 8 →Змішувач з натискним д/к GROHE BAU LOOP NEW 23883001 | 2 690 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GROHE BauLoop хром латунь з донним | 3 039 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauLoop New S-Size з донним клапаном, хром 238 | 3 039 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauLoop New S-Size з донним клапаном, хром (23 | 3 046 грн. |
Змішувач для раковини GROHE BauLoop New 23883001 | 2 859 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →