Умивальник Rak Ceramics Cloud 49 CLOFS5001500A 490 мм (066389650000000854)
Фото 3 |
Rak Ceramics Cloud 49 CLOFS5001500A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rak Ceramics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rak Ceramics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rak Ceramics Cloud 49 CLOFS5001500A 490 мм
Усі ціни 12 →Раковина для підлоги монолітна, білий матовий Rak CLOUD CLOFS5001500A | 38 900 грн. |
Раковина монолітна підлогова, білий матовий Rak CLOUD CLOFS5001500A | 38 900 грн. |
Rak Ceramics Rak Ceramics Cloud CLOFS5001500A | 35 900 грн. |
Раковина підлогова RAK Ceramics CLOUD 50 см біла матова (CLOFS5001500A) CL | 35 900 грн. |
Раковина RAK Ceramics Cloud (CLOFS5001500A) 200497 | 35 900 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →